Новини для українців всього свту

Tuesday, Jan. 25, 2022

Названо кремлівських організаторів кібератак

Автор:

|

Липень 13, 2018

|

Рубрика:

Названо кремлівських організаторів кібератак

Провідні інформаційні агенції світу у п’ятницю, 13 липня повідомили, що у США вирішено висунути обвинувачення 12 працівникам Головного розвідувального управління Росії у справі про втручання у вибори президента США. Їм інкримінується організація кібератак з метою розкрадання документів з їх подальшим оприлюдненням. Про це оголосив заступник генерального прокурора США Род Розенстайн.

ВВС уточнює, що йдеться про злом серверів Національного демократичного комітету, Комітету з виборів у конгрес Демократичної партії США, виборчого штабу кандидата в президенти Гілларі Клінтон, а також публікація інформації, отриманої від хакерів.

Кремль досі послідовно заперечував будь-які твердження про спроби втручатися у виборчу кампанію в США. Сам Дональд Трамп неодноразово висловлював сумніви у висновках американських спецслужб про те, що Москва намагалася вплинути на американських виборців. А тепер, виступаючи перед журналістами у Вашингтоні, Род Розенстайн заявив, що президент Сполучених Штатів у курсі результатів розслідування і звинувачень на адресу 12-ти працівників ГРУ. Сьогодні Дональд Трамп перебуває у Великій Британії. 16 липня він зустрінеться у Гельсінкі з президентом Росії Володимиром Путіним.

Світлина Reuters: Род Розенстайн.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply