Новини для українців всього свту

Tuesday, Sep. 28, 2021

Названо кандидатів на вступ до Євросоюзу

Автор:

|

Лютий 02, 2018

|

Рубрика:

Названо кандидатів на вступ до Євросоюзу

Правда, інформація наразі неофіційна. Але про це сказано 2 лютого у публікації щоденної британської газети Financial Times, що вже само собою заслуговує на довіру. Отож, авторитетне видання міжнародних фінансових кіл, посилаючись на ще не оприлюднений офіційно документ Єврокомісії, запевняє, що Брюссель має намір запропонувати план швидкого вступу шести колишнім югославським республікам (Сербія, Чорногорія, Македонія, Боснія і Герцеговина, Косово), а також Албанії.

Таким розширенням спільноти сподіваються посилити контроль за міграцією та протидіяти впливу Кремля на Балканах. Здійснити намір, як твердять, заплановано до 2025 року. Незважаючи на протидію деяких європейських країн подальшому розширенню ЄС, у Брюсселі вважають, що перспектива швидкого вступу балканських держав вкрай важлива для їх інтеграції у європейське співтовариство, наголошує видання. Водночас Єврокомісія закликатиме згадані держави до вирішення наявних двосторонніх конфліктів і боротьби з корупцією, а також вкаже на проблеми, які за останні 10 років доводилося вирішувати іншим новим членам Євросоюзу.

Такий план є спробою реалізувати обіцянку голови Єврокомісії Жан-Клода Юнкера розширити ЄС після виходу з нього Великої Британії. У березні він відвідає балканські країни, вступ яких до Євросоюзу буде обговорюватися на травневому саміті Євросоюзу в Софії, пише газета.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply