Новини для українців всього свту

Sunday, May. 16, 2021

Названо авторів втручання у вибори президента США

Автор:

|

Квітень 20, 2017

|

Рубрика:

Названо авторів втручання у вибори президента США

Зробила це 20 квітня британська агенція Reuters. Джерелом інформації вона називає трьох чинних і чотирьох колишніх чиновників американської адміністрації.

Як твердять, концепцію втручання у президентські вибори в США в 2016 році розробив Російський інститут стратегічних досліджень (РІСД). Замовником був особисто Володимир Путін. Перший пакет рекомендацій щодо пропагандистської кампанії в соціальних мережах і на державних ЗМІ був переданий у Кремль торік у червні. Кінцеву мету можна сформулювати так – схилити американців на користь кандидата, який здатен бути лояльним до Росії. А у жовтні експерти порадили припинити пропаганду в підтримку Дональда Трампа і намагатися завдати шкоди репутації Гілларі Клінтон як більш ймовірного майбутнього президента США. Правда, зазначає Reuters, про хакерські зломи серверів Демократичної партії високопоставлені американські чиновники у свої розповідях не згадували. Не виключено, що РІСД не причетний до цього.

Однак паралельно випливає дуже цікавий факт. З 4 січня 2017 року цей інститут очолює Михайло Фрадков. Ось лише два рядки з його службової кар’єри: голова уряду Росії (2004 – 2007 роки), директор Служби зовнішньої розвідки Російської Федерації (2007-2016). Коментарі зайві.

Світлина: Михайло Фрадков і Володимир Путін.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply