Новини для українців всього свту

Saturday, May. 21, 2022

Навчитися берегти набої

Автор:

|

Грудень 12, 2017

|

Рубрика:

Навчитися берегти набої

– Наша мета полягає не в ураженні цілей завдяки щільності вогню та великій кількості пострілів, а завдяки мінімальному та ефективному використанню боєприпасів, – ці слова командира одного з наших десантно-штурмових підрозділів цитує прес-центр штабу АТО, розповідаючи 12 грудня про черговий вишкіл кулеметників. Місцем його проведення став полігон, розташований безпосередньо у зоні проведення антитерористичної операції. На черговий навчальний збір були викликані розрахунки великокаліберних кулеметів ДШКМ. Хлопці відпрацьовували способи ведення вогню по різних цілях та на різних відстанях. А головне – вчилися берегти набої, щоб вогонь був максимально ефективним. Адже великокаліберні кулемети є одним з найбільш дієвих засобів придушення злочинної активності ворога.

А з оприлюдненого того ж дня зведення прес-центру штабу АТО дізнаємося, що минулої доби російсько-окупаційні свійська зменшили загальне число обстрілів до 22-х. Однак на окремих ділянках фронту значно наростили інтенсивність вогню із забороненої Мінськими угодами зброї.

На Луганському напрямку у районі населеного пункту Луганське терористи випустили загалом до сотні мін калібру 120 і 82 міліметри. Під мінометним вогнем опинилися також українські оборонні укріплення, споруджені поблизу Лозового, Кримського і Зайцевого. На Донецькому напрямку із 120-міліметрових мінометів терористи гатили під Водяним, а з 82-міліметрових – під Березовим.

На щастя, доба минула без втрат у наших лавах.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply