Новини для українців всього свту

Monday, May. 16, 2022

Навчання під гуркіт вибухів

Автор:

|

Грудень 02, 2017

|

Рубрика:

Навчання під гуркіт вибухів

У суботу, 2 грудня, на facebook-сторінці прес-центру штабу АТО вміщено розповідь про урок, не передбачений загальнодержавною навчальною програмою. Школа № 58 селища Талаківка розташована ледь не на лінії розмежування. Уже не раз траплялося, що зовсім близько падали російські снаряди.

Так і навчаються тут близько 800 дітей. Для них офіцери Олена Іванова і Вікторія Вінтоняк з Об’єднаного центру цівільно-військового співробітництва Збройних Сил України у місті Маріуполі провели урок на тему «Як поводитись з вибухонебезпечними предметами».

Тим часом ситуація у зоні бойових дій не зазнала суттєвих змін. Оприлюднене 2 грудня зведення інформує, що минулої доби російсько-окупаційні війська здійснили 26 обстрілів українських позицій. Більш як на половину з них отримали відповідь з нашого боку.

Епіцентром напруженості надалі залишається Луганський напрямок. Понад три години безперервно терористи вели вогонь на Світлодарській дузі у районі Луганського. При цьому застосовували озброєння бойових машин піхоти (БМП) і міномети двох калібрів. З мінометів тут були обстріляні також укріплення наших підрозділів, обладнані біля Троїцького і Новотошківського. На Донецькому напрямку про вогневу активність ворога повідомилили з шести населених пунктів.

Під час бойових дій отримав поранення один український військовослужбовець.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply