Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 16, 2021

Національне свято відзначили протестами

Автор:

|

Серпень 27, 2018

|

Рубрика:

Національне свято відзначили протестами

У День незалежності Молдови, що припав на понеділок, 27 серпня, у центрі Кишинева відбулася масова акція, організована молодіжною організацією Occupy Guguta. Її учасники протестують проти політики влади і дій поліції.

Правоохоронці відтіснили демонстрантів з центральної площі столиці. Сотні молодих людей висловлюють протест шумовими ефектами, використовуючи барабани, свистки, металевий посуд та інші предмети. Скандування заглушає військовий оркестр. У таких умовах керівники республіки покладали квіти до пам’ятника Стефану Великому – славетному господареві Молдовського князівства у середньовіччі.

Напередодні Дня незалежності в Кишиневі відбулася масова акція протесту. У ній брали участь десятки тисяч людей, які підтримують різні політичні сили і висувають різні вимоги. Представники лівої «Партії Шора» і правих партій DA (Demnitate si adavar – «Гідність і правда»), PAS (Partidul «Actiunea si solidaritate») і ЛДПМ (Ліберально-демократична партія Молдови) перешкоджали проведенню мітингів опонентів. Періодично на площі спалахували конфлікти. Вранці 27 серпня поліція розігнала маніфестантів, які залишалися всю ніч біля пам’ятника Стефану Великому. Після цього поліцейські встановили кордони і перекрили рух центральними вулицями.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply