Новини для українців всього свту

Friday, Mar. 5, 2021

Нацгвардійці присягатимуть під Верховною Радою

Автор:

|

Серпень 31, 2017

|

Рубрика:

Нацгвардійці присягатимуть під Верховною Радою

У четвер, 31 серпня, відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки, встановленої на приміщенні Верховної Ради України. Зроблено це на вшанування пам’яті бійців-нацгвардійців, які загинули тут два роки тому.

У виступі командувача Національної гвардії України генерал-полковника Юрія Аллерова були ось такі суворі але справедливі слова: «Я думаю, що буде правильно, якщо всі народні обранці віддаватимуть шану правоохоронцям і проходячи повз цю ділянку, пам’ятатимуть, що на цьому місці загинули молоді хлопці заради того, щоб нардепи могли спокійно працювати».

31 серпня 2015 року після ухвалення в першому читанні змін до Конституції щодо децентралізації на площі перед парламентом почалися масові заворушення. Тоді з натовпу агресивно налаштованих осіб було кинуто бойову гранату. Внаслідок вибуху загинули четверо бійців, найстаршому з них було всього 25 років. Ще 141 військовослужбовця шпиталізували з пораненнями різного ступеню.

Однак не лише меморіальною дошкою буде вшановано пам’ять загиблих. Відтепер київські нацгвардійці будуть приймати присягу на вірність українському народові перед стінами Верховної Ради.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply