Новини для українців всього свту

Thursday, May. 6, 2021

НАТО спостерігатиме за навчаннями «Захід-2017»

Автор:

|

Вересень 06, 2017

|

Рубрика:

НАТО спостерігатиме за навчаннями «Захід-2017»

Інтернет-портали України 6 вересня цитують слова генерального секретаря Північноатлантичного альянсу Єнса Столтенберґа: «Ми відправляємо трьох експертів на навчання, отримавши запрошення від Росії і Білорусі». Це він сказав на прес-конференції в Естонії, додавши, що такої кількості спостерігачів для забезпечення належного рівня прозорості недостатньо. Щоб навчання відповідали зазначеним у Віденському документі вимогам транспарентності, потрібно провести «брифінг за сценарієм навчань і їх перебігом, а також надати можливість порозмовляти з окремими військовими та здійснити обліт місця проведення навчань».

Генсек НАТО закликав Росію діяти відповідно до положень і духу Віденського документа. Однак сумнівно, щоб Москва на це позитивно прореагувала. Нагадаємо, російсько-білоруські навчання «Захід-2017» відбудуться 14-20 вересня цього року. Офіційно оголошено, що участь у них братимуть близько 13 тисяч військовослужбовців. Однак, деякі ЗМІ пишуть, що фактично до вишколу може бути залучено до 100 тисяч осіб.

Світлина: у Білорусь прибувають підрозділи матеріально-технічного забезпечення Західного військового округу Збройних сил Росії для участі в навчанні «Захід-2017».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply