Новини для українців всього свту

Tuesday, May. 11, 2021

НАТО і Україна мають різні погляди на Донбас

Автор:

|

Квітень 18, 2016

|

Рубрика:

НАТО і Україна мають різні погляди на Донбас

Ukrainian President Poroshenko attends a news conference after a signing ceremony with Turkey's President Erdogan in Kiev

Заступник генерального секретаря НАТО Олександр Вершбоу в інтерв’ю українському телеканалу «1+1» наголосив на необхідності дотримуватися алгоритму виконання Мінських домовленостей. Йдеться про послідовність обумовлених кроків: досягнення перемир’я, відведення важкої техніки, політичні заходи щодо децентралізації (в тому числі й внесення до української Конституції поправок про особливий статус Донбасу), проведення виборів за українським законодавством і під контролем ОБСЄ… «Подобається це чи ні, але відновлення українського контролю над кордоном є одним з пізніх кроків у процесі», – цитують ЗМІ високопоставленого чиновника альянсу.

Між тим в української влади є свій погляд. Президент Петро Порошенко не раз наголошував, що відновлення українського контролю над кордоном є умовою для проведення виборів на непідконтрольних територіях Донецької і Луганської областей. А після проведення виборів Донбас отримає особливий статус.

 

About Author

news

  • Nicolay

    Если хозяин говорит, то надо делать. А иначе будет бо-бо и смена власти.