Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 16, 2022

Наталія Яресько оголосила про готовність очолити уряд

Автор:

|

Березень 23, 2016

|

Рубрика:

Наталія Яресько оголосила про готовність очолити уряд

main

Керівник Міністерства фінансів Наталія Яресько розповіла про готовність стати керівником уряду. На своїй сторінці в соціальній мережі Facebook вона написала, що хоче «зібрати команду, яка має можливість працювати в інтересах всієї держави».

Зі слів Яресько, в державі настав час, коли необхідно «деполітизувати» економічні процеси і направити талановитих людей на вирішення проблем, з якими стикається Українська держава. Впоратися з подібними завданнями може тільки технократичний уряд – команда, як вона каже, «нічиїх» людей.

Її рішення поспішив підтримати Айварас Абромавічус, глава Мінекономрозвитку. Про це він розповів на своїй сторінці в Твіттері. Політик вказав, що стовідсотково згоден з ідеєю створити уряд за форматом, запропонованим Яресько. На його думку, залишилося тільки знайти людей з незаплямованою репутацією.

Трохи раніше голова фракції Блоку Петра Порошенка Юрій Луценко, який є затятим прихильником відставки Яценюка, зазначив, що за Яресько не проголосує потрібне число нардепів. Зокрема, не бажають голосувати представники партії «Самопоміч». У той же час він зазначив, що НФ запропонувала сформувати уряд на основі квот.

Порошенко в свою чергу також не виявляє бажання допомагати пані Яресько, яка чітко вказала, що не має наміру виконувати обов’язки глави Мінфіну в уряді, очолюваному Гройсманом.

About Author

news-online

Comments are closed.

Leave A Reply