Новини для українців всього свту

Wednesday, Jul. 28, 2021

Наскільки господаря Кремля хвилюють вибори в Україні

Автор:

|

Грудень 05, 2018

|

Рубрика:

Наскільки господаря Кремля хвилюють вибори в Україні

«Радіо Свобода» з посиланням на російську агенцію «РИА Новости» розповідає у середу, 5  грудня, з якої причини Володимир Путін уникнув  телефонних переговорів з Петром Порошенком про конфлікт у районі Керченської протоки. Президент Росії пояснив цю відмову так: «Справа у тому, що я не хочу брати участь у його виборчій кампанії».

Заява, м’яко скажемо, дивна, якщо йдеться про застосування зброї та захоплення кораблів разом з екіпажами. Чи можуть мати значення вибори, коли виникає загроза війни? Петро Порошенко раніше заявляв, що після Керченського інциденту намагався поговорити з Володимиром Путіним телефоном, але розмова не відбулася. Тоді виразних пояснень відмови з Москви не надійшло. А зараз російський лідер твердить, що Президент України створює кризові ситуації, після чого «хоче тут же продемонструвати, що він успішно вирішує виниклі проблеми».

Нагадаємо, що 25 листопада російські прикордонники біля берегів анексованого Криму обстріляли і захопили три кораблі Військово-Морських Сил України. 24 українські моряки взяті у полон. Саме внаслідок цього конфлікту в низці областей України введено воєнний стан.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply