Новини для українців всього свту

Saturday, May. 21, 2022

Наша держава не може платити у 3-4 рази більше, ніж платять в ЄС

Автор:

|

Березень 08, 2019

|

Рубрика:

Наша держава не може платити у 3-4 рази більше, ніж платять в ЄС

Тема про непродовження контракту із чинним головаю «Нафтогазу», яка вчора розбурхала пристрасті в інформаційному просторі України мала продовження сьогодні.  Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман оголосив журналістам у Вінниці наступне:

“Контракт на тих умовах, на яких він був укладений і підписаний в 2016 році – за день або два до призначення нашого уряду, передбачав низку умов, які не влаштовують ані суспільство, ані уряд. У цьому контракті передбачена можливість виплати заробітної плати менеджменту в 3-4 рази більше, ніж аналогічному менеджменту в аналогічних компаніях ЄС. Ми не можемо платити в 3-4 рази більше, аніж отримують колеги в європейських країнах”. Водночас він зазначив, що в цьому контракті немає конкретно визначеної цілі, яку має досягти менеджмент, тому уряд вирішив заключити новий контракт з новим керівництвом.

“По-перше, не захмарна, а реальна і ринкова заробітна плата. По-друге, мають бути визначені конкретні завдання для менеджменту. Крім того, проведення відокремлення газотранспортної системи, пошук міжнародного партнера на транзит газу і продовження транзиту з січня 2020 року. На сьогодні, 7 березня, відокремлення не відбулося, хоча рішення прийнято в липні 2016 року. Ще одне завдання, яке ми, як акціонер, ставимо перед керівництвом компанії, – радикально збільшити видобування українського газу, аби ми могли відмовитися від імпорту і це могло б системно вплинути на зниження цін на газ. Така вимога буде прописана в новому контракті”, – оголосив Прем’єр-міністр умови нового контракту.

 

About Author

meest-online.com

Comments are closed.

Leave A Reply