Новини для українців всього свту

Saturday, Dec. 4, 2021

Наш прапор у Ріо понесе Микола Мільчев

Автор:

|

Серпень 03, 2016

|

Рубрика:

Наш прапор у Ріо понесе Микола Мільчев

MIL

Ім’я прапороносця української команди на відкритті Олімпійських Ігор стало відомим у середу, 3 серпня. Це заслужений майстер спорту, головний тренер України із стендової стрільби 48-річний Микола Мільчев. Він зараз мешкає в Одесі. Завойовував звання олімпійського чемпіона на Іграх 2000 року в Сіднеї, набравши 150 очок із 150 можливих і повторивши таким чином абсолютний світовий рекорд. Неодноразовий переможець та призер етапів Кубка Європи та Кубка світу.

Церемонія відкриття Ігор ХХХІ Олімпіади відбудеться 5 серпня в Ріо-де-Жанейро. Прапороносця визначали демократично – під час загальнокомандних зборів в Олімпійському селищі. Нести синьо-жовтий прапор українські спортсмени доручили найбільш досвідченому та найстаршому за віком членові нашої команди. Сам прапороносець прокоментував цей вибір так: «У цьому році виповнюються 30 років моїх виступів у збірній команді. Для мене це четверті Олімпійські ігри. Я завжди мріяв бути прапороносцем нашої олімпійської збірної команди. Сьогодні моя мрія здійснилася. Олімпійською командою на іграх у Ріо-де-Жанейро мені надана висока честь виконати цю місію. Впевнений, що я з гордістю і відповідальністю буду нести прапор України до Олімпійських перемог у Ріо».

На світлині: призери цьогорічного етапу Кубка світу із стендової стрільби, який відбувся в Нікосії (Кіпр), у центрі – переможець Микола Мільчев.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply