Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 20, 2022

Нардепи, що не подають голосу

Автор:

|

Липень 17, 2018

|

Рубрика:

Нардепи, що не подають голосу

Комітет виборців України у вівторок, 17 липня, назвав народних депутатів, які пропустили геть усі голосування у Верховній Раді у липні перед канікулами. Загалом таких набралося аж чотирнадцять.

Зокрема, до цього переліку увійшли позафракційні Євгеній Мураєв, Борислав Береза, Дмитро Ярош, Костянтин Жеваго, двійко депутатів від фракції «Самопоміч» – Андрій Журжій та Лев Підлісецький, а також Юхим Звягільський («Опозиційний блок»), Олександр Пономарьов («Воля народу») та Віталій Чепинога («Блок Петра Порошенка»). За даними парламентського сайту вони пропустили голосування з невідомих причин. Тобто – не через хворобу чи відрядження.

Водночас, є п’ятеро нардепів, причини відсутності яких відомі, але це ще не означає, що причини ці поважні. Так, у липні жодного разу не проголосували втікачі Євген Бакулін, Сергій Клюєв та Олександр Онищенко. В’ячеслав Константіновський заявив про складання депутатських повноважень. Отож, вочевидь, не вважає за необхідне голосувати. І нарешті – Надія Савченко. Ця депутатка раба була б проголосувати, але не може, бо перебуває під вартою.

Загалом впродовж місяця відбулося 12 пленарних засідань і 326 голосувань.

13 липня Верховна Рада завершила восьму сесію, народні депутати пішли на канікули до 4 вересня.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply