Новини для українців всього свту

Wednesday, May. 18, 2022

Олексія Гончаренка викрали і знайшли

Автор:

|

Лютий 23, 2017

|

Рубрика:

Олексія Гончаренка викрали і знайшли

Сьогодні, 23 лютого, українські ЗМІ повідомили про викрадення народного депутата України з фракції «Блоку Петра Порошенка» Олексія Гончаренка. Інформацію підтвердили у Генпрокуратурі та прокуратурі Одеської області. За цим фактом відкрили кримінальне провадження. До розшуку майже одразу підключилася Служба безпеки України. Як було відомо, вчора ввечері нардеп терміново виїхав в Одесу для залагодження певних справ.

За попередніми даними вважали, що пана Гончаренка захопили задля фізичної розправи. Через деякий час керівник Одеської обласної прокуратури Олег Жученко заявив, що депутат перебуває у безпечному місці і скоро даватиме свідчення. А виявили його під час відпрацювання іншої справи щодо розповсюдження незаконних матеріалів.

Зрештою з’явилися коментарі від самого Олексія Гончаренка. За його словами, викрадення було інсценуванням правоохоронців, про що сам нардеп знав заздалегідь. «…Вже багато тижнів ведеться спецоперація щодо сепаратистської, терористичної групи, яка діє в Одесі і планувала нанесення мені тяжких тілесних ушкоджень», – зазначив пан Гончаренко.

Начебто вранці депутата «викрали» представники СБУ, які діяли під виглядом зловмисників, що виконували відповідне замовлення. Після цього повідомили замовникам, що «об’єкт викрадено». Ті, що приїхали на місце майбутньої розправи, таким чином були викриті і заарештовані. Однак обшуки ще тривають. За словами Олексія Гончаренка, йому відомо лише про одного замовника – Геннадія Кушнарьова, який мав мотив помсти. Його син загинув у Будинку профспілок 2 травня 2014 року. Як наголосив нардеп, це вже третя спроба погроз на його адресу за останні 3 роки.

Світлини: Думская, Єдність.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply