Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 30, 2023

Нардеп Сергій Каплін атакує Арсена Авакова

Автор:

|

Серпень 26, 2016

|

Рубрика:

Нардеп Сергій Каплін атакує Арсена Авакова

kaplin3

«Інтерфакс-Україна» 26 серпня оприлюднив повідомлення, що народний депутат з фракції Блоку Петра Порошенка Сергій Каплін зареєстрував у Верховній Раді України проект постанови про звільнення Арсена Авакова з посади міністра внутрішніх справ. Самого тексту на парламентському сайті наразі розшукати не вдалося. На перший погляд підставою для ініціювання відставки може бути недавній інцидент у Миколаївській області, де групу працівників поліції звинувачують у вбивстві громадянина. Однак насправді напружені стосунки між двома фігурантами мають вже чималу історію. Торік влітку на телеканалі «24» Арсен Аваков заявив дослівно таке: «Ось є одіозний, смішний і в міру дурковатий нардеп Каплін. Чому я говорю в міру дурковатий? Тому що він дуркує на замовлення».

Тим часом Сергій Каплін є одним з найбільш активних і непримиренних депутатів. Найімовірніше, він намагатиметься довести розпочату справу до кінця. І знайде тут союзників, бо незадоволених нинішнім міністром внутрішніх справ вистачає.

З доступної біографії Арсена Аракова можна дізнатися, що він народився 1964 року в столиці, Азербайджану місті Баку, має вірменське походження. Впродовж усього часу президентства Віктора Ющенка перебував на посаді голови Харківської обласної державної адміністрації. Журнал «Фокус» станом на 2012 рік віддав йому 70 місце у списку найбагатших людей України.

На світлині: Сергій Каплін.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply