Новини для українців всього свту

Friday, May. 20, 2022

Нардеп розмалював Берлінську стіну

Автор:

|

Лютий 09, 2017

|

Рубрика:

Нардеп розмалював Берлінську стіну

Автором інциденту став Олексій Гончаренко з фракції «Блоку Петра Порошенка». Він, скориставшись балончиком з фарбою, написав слово «NEIN!» (тобто –  «Ні!») на уламку демонтованої свого часу Берлінської стіни, що встановлений біля посольства Німеччини у Києві. «Свою символічну акцію протесту я присвятив вчорашнім прокремлівським висловлюванням Посла ФРН в Україні Ернста Райхеля. У своєму інтерв’ю Посол повідомив, що не бачить проблеми проведення виборів у зоні АТО в умовах російської окупації», – пояснив свої мотиви Олексій Гончаренко у мережі Facebook.

Посольство Німеччини в Україні швидко відреагувало. Так, у своїй заяві дипломати шкодують через пошкодження історичної пам’ятки чинним народним депутатом. І твердять, що такими діями він порушив Віденську конвенцію про дипломатичні зносини. Попри це, винуватець непорозуміння досі переконаний у своїй правоті: «Берлінська стіна та її фрагменти розписані у всьому світі. Це європейська демократична традиція – використовувати її для політичного плакату».

І все ж, 9 лютого за фактом хуліганських дій Генпрокуратура України відкрила кримінальне провадження. Олексію Гончаренку інкримінують ч.1 ст. 296 Кримінального кодексу – хуліганство. «Органами столичної прокуратури буде забезпечено повне, об’єктивне та неупереджене розслідування даного факту», – відзначив генпрокурор України Юрій Луценко.

Додамо, нещодавно посол ФРН в Україні припустив можливість проведення виборів у Донбасі за наявності там російських військ, через що обурив українську громадськість. Зрештою дипломат пояснив – для цього потрібно створити необхідні умови, щоб вибори відбулися.

Світлини: Олексій Гончаренко (фб).

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply