Новини для українців всього свту

Thursday, Jul. 7, 2022

Нардеп Олег Ляшко «дуже злий на Юльку»

Автор:

|

Листопад 17, 2016

|

Рубрика:

Нардеп Олег Ляшко «дуже злий на Юльку»

1117___06-3

Лідер Радикальної партії свого імені, вочевидь, таки справді був дуже злий, коли 17 листопада затіяв тривалий монолог перед журналістами у кулуарах Верховної Ради. Бо з гостроти не завжди коректних висловів можна зробити висновок, що він себе не надто контролював. Зокрема, Олег Ляшко охарактеризував Юлію Тимошенко як «московську зозулю», а Юрія Шухевича, Героя України і сина головнокомандувача УПА, назвав на російський кшталт «дєдом».

Таким чином не лише продовжується, а й щораз більше розгоряється конфлікт, що стався у парламенті 15 листопада. Нагадаємо, що депутат з фракції Радикальної партії Юрій Шухевич був оголошений на виступ від фракції «Батьківщини». Тоді Олег Ляшко перешкодив йому виступити, а сьогодні сказав дослівно таке: «Я дуже злий. Я дуже злий на Юльку. Ця московська зозуля, одягнена в українські вишиванки, намагалася чужими руками реалізувати Путінський кремлівський план із захоплення влади». А потім пояснив причину своєї злості: «Взяла зозуля московська, використала дєда, героя, політв’язня, у своїх брудних кремлівських іграх». А далі сталося несподіване – Олег Ляшко висловив вимогу позбавити Юлію Тимошенко українського громадянства за антидержавну діяльність.

Про реагування на таку образу самої лідери «Батьківщини» і в’язня режиму Януковича наразі повідомлень нема. Зрозуміло, що їй зараз дуже нелегко. Адже саме вона привела Олега Ляшка у велику політику. Він два скликання проходив у Верховну Раду за списком політичної сили Юлії Тимошенко.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply