Новини для українців всього свту

Saturday, Nov. 27, 2021

Наполовину популярна Анґела Меркель

Автор:

|

Серпень 28, 2016

|

Рубрика:

Наполовину популярна Анґела Меркель

07_0828__mFF

Засоби масової інформації Росії з якось дива почали турбуватися політичним майбутнім чинного канцлера Німеччини. ТАСС, наприклад, 28 серпня звертався до цієї теми аж двічі. Спершу берлінський кореспондент агенції повідомив про оприлюднені вранці результати соцопитування, проведеного службою Emnid на замовлення газети Bild am Sonntag. Дослідження показало, що 50% респондентів висловилися проти того, щоб Анґела Меркель йшла на новий термін. І лише 42% вважають, що вона повинна знову стати канцлером. Поміж прихильників блоку Християнсько-демократичний союз / Християнсько-соціальний союз 70% підтримують її кандидатуру і 22% виступають проти. За неофіційною інформацією всередині нинішньої парламентської коаліції є певні розбіжності щодо того, кому надалі слід очолювати уряд.

А що собі думає сама пані Меркель, яка перебуває на посаді канцлера з 2005 року? І на це запитання ТАСС має відповідь. Вона викладена на сайті агенції 28 серпня по обіді. Як пишуть, очільниця німецького уряду на прес-конференції зуміла уникнути чітких формулювань: «Що стосується кандидатури на пост канцлера, я можу сказати лише те, що вже дуже часто говорила – те, що я повідомлю про це у відповідний момент».

Експерти вже не раз наголошували, що Кремль активно підтримує право-популістські сили в країнах Західної Європи. Найімовірніше, буде спроба втрутитися й у вибори до бундестагу.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply