Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 1, 2022

Напади на українців за кордоном

Автор:

|

Травень 12, 2018

|

Рубрика:

Напади на українців за кордоном

Два прикрих повідомлення оприлюднені українськими електронними ЗМІ у суботу, 12 травня. У центральній клінічній лікарні Варшави лікарі борються за життя жорстоко побитого 52-річного заробітчанина з Тернопільщини на ім’я Микола. А у чорногорському місті Котор увечері 11 травня знайдена вбитою громадянка України Анастасія Лашманова, яка успішно займалася бізнесом.

На трьох українців напали у містечку Ґлоскув поблизу Варшави, ще 3 травня. Миколу побили спортивними битами молодики, які під’їхали на машині. Він отримав ушкодженнями голови та був госпіталізований. А його товариші Андрій та Руслан встигли втекти. Вони розповідають, що після побиття Микола ще був при тямі і навіть дійшов з ними до дому. Далі його відвезли до лікарні, де зробили томографію. Тоді тривоги за життя не виникало. Але 11 травня стан пацієнта різко погіршився до критичного.

Анастасія Лашманова (на світлині) була директором компаній «Mimoza group» i «Sea trade», а також власником елітного комплексу «Перла» в Porto Montenegru та салону краси у престижному апарт-готелі «Tre Canne» в Будві. Її тіло з ножовими пораненнями знайшли на квартирі, де вони жила. Поліція наразі не називає можливих причин вбивства.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply