Новини для українців всього свту

Friday, Jan. 27, 2023

Напад на знімальну групу «Стоп корупції» у Києві

Автор:

|

Січень 25, 2019

|

Рубрика:

Напад на знімальну групу «Стоп корупції» у Києві

Про нього у п’ятницю, 25 січня, повідомляє інтернет-газета «Українська правда» з посиланням на столичне управління поліції. Дещо раніше надійшла інформація, що на журналістів проекту «Стоп корупції», які знімали видобуток піску, напали незаконні добувачі: одному журналісту вибили зуба, оператору завдали травму голови, авто порубали сокирою, вкрали речі.

Напередодні ввечері до поліції надійшло повідомлення, що по вулиці Промисловій у Голосіївському районі кілька невідомих пошкодили сокирою машину знімальної групи, застосували аерозольні балончики, побили журналіста та забрали сумку з грішми та речами і врешті втекли на кількох автомобілях з іноземною реєстрацією.

Потерпілого з тілесними ушкодженнями доставили у лікарню. У столиці ввели план «перехоплення». За словами потерпілих, один із транспортних засобів після нападу поїхав у сторону міста, однак згодом повернувся на огороджену територію. Там поліцейські виявили дев’ятьох осіб, які назвалися охоронцями. Їх доставили до управління поліції.

Поліція розцінює напад на знімальну групу як розбій, дев’ятьох осіб, які назвалися охоронцями, допитують.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply