Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 28, 2023

Напад на посольство США у Чорногорії

Автор:

|

Лютий 22, 2018

|

Рубрика:

Напад на посольство США у Чорногорії

Він стався у ніч на 22 лютого у столиці країни місті Подгориці. Невідомий зловмисник жбурнув вибуховий пристрій у будівлю американської амбасади, після чого наклав на себе руки.

З приводу інциденту з Чорногорії продовжують надходити нові подробиці. Зокрема повідомлено, що нападник – місцевий мешканець, який народився у Сербії. За припущеннями, він кинув ручну гранату. Однак офіційно ця інформація ще не підтверджена. Зате точно відомо, що від вибуху ніхто не постраждав.

Посольство США закликало своїх громадян до обережності. Працівники дипломатичної установи у четвер залишилися вдома, отримавши несподіваний вихідний. Заступник держсекретаря США з публічної дипломатії та зв’язків з громадськістю Стів Голдстейн повідомив газеті «New York Times», що мотиви нападу наразі не встановлені.

Чорногорія – невелика країна на Адріатичному узбережжі з населенням близько 630 тисяч осіб. Це одна з держав, що з’явилися після розпаду Югославії, незалежність здобула в 2006 році. У червні минулого року вступила до НАТО.

Світлина: 22 лютого район посольства був оточений поліцією.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply