Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 27, 2021

Наклав на себе руки син Фіделя Кастро

Автор:

|

Лютий 02, 2018

|

Рубрика:

Наклав на себе руки син Фіделя Кастро

Про це повідомили првідні інформаційні агенції Європи у п’ятницю, 2 лютого, з посиланням на державні ЗМІ Куби. 68-річний Фідель Анхель Кастро Діас-Баларт, що здійснив самогубство, був старшим сином покійного лідера кубинської революції.

Фідель Анхель Кастро, якого на Кубі через схожість з батьком називали Фіделіто (пестливе від імені Фідель), народився у 1949 році в Гавані. Вищу освіту здобував у Радянському Союзі. Спершу у Воронезькому, а потім – у Московському університетах. Фах – «ядерна фізика». Згодом навчався в аспірантурі Інституту атомної енергії у Дубні, що під Москвою. В СРСР приховував своє походження і жив під вигаданим ім’ям Хосе Рауль. Навіть підписував ним свої тогочасні наукові роботи.

На Кубі займав посади радника з науки Державної ради країни та заступника президента Кубинської академії наук. Фідель Анхель Кастро Діас-Баларт не виявляв інтересу до великої політики. В одному з інтерв’ю він сказав: «У кожного з членів сім’ї – своя доля. Що стосується глави держави (тут він мав на увазі свого батька – ред.), то йому вдавалося зберігати свій особистий простір протягом багатьох років, присвячувати себе головній справі свого життя – роботі. Але це не завадило більшості членів сім’ї, кожному з нас, розвиватися своїм шляхом».

Як це не парадоксально, але знайшовся тут і шлях до самогубства. У пресі його пояснюють тим, що Фідель Анхель Кастро страждав важкою депресією. Спершу він перебував у лікарні, а згодом його перевели на амбулаторне лікування.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply