Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 5, 2022

Наказано зняти мундири!

Автор:

|

Липень 05, 2017

|

Рубрика:

Наказано зняти мундири!

З наближенням саміту G20, що розпочнеться у Гамбурзі післязавтра, наростають клопоти німецької влади. У середу, 5 липня, сайт «Deutsche Welle» повідомив про доволі нетипове розпорядження. Зазвичай, у багатьох країнах солдатам не дозволяють перевдягатися у цивільний одяг. Міністерство оборони ФРН вчинило з точністю до навпаки.  Всіх військовослужбовців бундесверу, що дислоковані у Гамбурзі, попереджено про небезпеку агресії з боку крайніх екстремістів. А відтак заборонено носити уніформу за межами територій своїх частин. Наказ діятиме з 5 по 9 липня.

Служба військової контррозвідки не виключає, що радикальні антиглобалісти можуть вчинити напади на гарнізони та військові бази, заблокувати ці об’єкти або провести перед ними стихійні демонстрації.

Побоювання не безпідставні. У ніч на 5 липня у Гамбурзі поліція розігнала кілька сотень учасників протесту проти саміту G20, які встановили намети та заблокували вулиці у двох районах. Проти протестувальників, що відмовлялися підкорятися вимогам поліції, довелося застосувати водомети і перцевий газ. Ось як прокоментували таку жорсткість представники поліції: «Це був не мітинг, а стихійний кемпінг». Одного учасника акції затримали – він кинув пляшку в поліцейського.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply