Новини для українців всього свту

Monday, Jul. 4, 2022

Найвродливішу дівчину України визначено вдруге

Автор:

|

Жовтень 01, 2018

|

Рубрика:

Найвродливішу дівчину України визначено вдруге

Про це інтернет-видання повідомили у понеділок, 1 жовтня. Процедура, що почалася напередодні, завершилася уже після опівночі. Переможницею конкурсу «Міс Україна-2018» цього разу стала 19-річна Леоніла Гузь з Херсонщини.

«Леоніла Гузь! Красива, чесна, добра, справжня!» – заявила виконавчий директор оргкомітету Національного конкурсу краси «Міс Україна» Вікторія Кіосе. Ключовим у цьому коментарі можна назвати слово «справжня». Адже на цьогорічному шоу виник скандал. Спершу корону найвродливішої отримала 23-річна киянка Вероніка Дідусенко. Але 24 вересня оргкомітет повідомив, що її позбавляють звання, а представницю України на міжнародному конкурсі «Міс світу» оберуть заново. Як з’ясувалося, Вероніка Дідусенько приховала, що вона розлучена і має маленького сина. А за правилами до конкурсів кшталту «Міс» допускають лише дівчат, що не мають дітей та ніколи не були заміжніми. У тому числі й до конкурсу «Міс світу». Тому краще, що скандал був нашим внутрішнім, а не став міжнародним.

А тепер Україну на конкурсі краси «Міс світу», який відбудеться у Китаї 6 грудня, представлятиме Леоніла Гузь, яка не порушувала правил.

Світлина: «Міс Україна-2018» Леоніла Гузь (ліворуч) разом з виконавчим директором оргкомітету конкурсу Вікторією Кіосе.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply