Новини для українців всього свту

Friday, Apr. 16, 2021

Найпотужніші російські танки на сході України

Автор:

|

Квітень 20, 2017

|

Рубрика:

Найпотужніші російські танки на сході України

Усна інформація про це надходила ще у перший рік війни. Та тривалий час бракувало візуальних матеріалів. І ось нарешті можемо говорити про використання російськими підрозділами у боях на Донбасі найпотужнішого танку збройних сил Росії. Цей, тепер уже доконаний, факт повідомляє 20 квітня «Українська правда» з посиланням на «Bellingcat» – всесвітньовідому дослідницьку пошукову групу.

Отож, йдеться про танк T-90 – найбільш потужну на сьогодні панцерну техніку, що є на озброєнні сухопутних військ Російської Федерації. На сайті «Bellingcat» детально описано її характеристики. А головне – вказано, що перші серійні модифікації T-90 випущено в 1992 році, їх поставки в Україну не здійснювалися. Українські танкобудівники, вдосконалюючи попередні моделі, пішли іншим шляхом і створили машину зовсім не подібну до T-90. Отож, з’явитися на Донбасі вона могла тільки з Росії. Тепер вдалося знайти відеокадри, які доводять перебування на Донбасі танків T-90A, які, найімовірніше, належать 136-ій окремій мотострілецькій бригаді збройних сил Росії.

А минулої доби російські окупанти гатили по українських позиціях з іншої панцерної техніки – бойових машин піхоти (БМП). Про це інформує оприлюднене 20 квітня зведення прес-центру штабу АТО.  Загальне число ворожих обстрілів знизилося до 18-ти.

На Приморському напрямку з 82-міліметрових мінометів обстріляно морських піхотинців, що обороняють підступи до села Водяного. На Донецькому напрямку терористи не припиняють обстрілів Авдіївки. Українські армійці вогонь у відповідь не відкривали, хоча один з них отримав поранення.

Світлини з сайту «Bellingcat».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply