Новини для українців всього свту

Thursday, Aug. 18, 2022

Найкращий Віце-президент Сполучених Штатів

Автор:

|

Січень 16, 2017

|

Рубрика:

Найкращий Віце-президент Сполучених Штатів

0116___02--1

Так в Україні називають Джозефа Байдена, який за вісім років свого перебування на другій за значенням посаді у США сповна заслужив любов і повагу українців, постійно допомагаючи нашій державі та народові й підтримуючи їх. Буквально в останні дні своєї каденції він 16 січня прибув з візитом до Києва. Формальним приводом стало 25-річчя встановлення дипломатичних відносин між США і незалежною Україною. Але ми розуміємо, що особисто від Джо Байдена це був ще й жест щирого друга.

З Києва Віце-президент США закликав міжнародне співтовариство до єдності перед обличчям російської агресії. Після переговорів з Президентом України Петром Порошенком високий гість оптимістично заявив, що сподівається від Дональда Трампа продовження потужної партнерської підтримки України. Джозеф Байден цього дня також зустрівся з прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом.

Найкращий для України Віце-президент США за підсумками візиту звернувся безпосередньо до усіх українців: «Я рішуче закликаю народ України: продовжуйте демонструвати свою відданість верховенству права, продовжуйте боротьбу з корупцією, наполягайте на прозорості, розслідуйте і переслідуйте в судовому порядку чиновників, які розбазарюють державні гроші для свого збагачення». Справді корисна і своєчасна порада.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply