Новини для українців всього свту

Tuesday, Sep. 28, 2021

Нагороди за врятовані життя

Автор:

|

Січень 10, 2018

|

Рубрика:

Нагороди за врятовані життя

Їх вручила групі військових медиків з прифронтової зони народний депутат України, голова парламентського комітету з питань охорони здоров’я Ольга Богомолець. Розповідь про її візит до військового госпіталю у Сєверодонецьку вміщено на facebook-сторінці прес-центру штабу АТО у середу, 10 січня.

Зокрема, Ольга Богомолець вручила почесні відзнаки «За врятоване життя». Одна з нагороджених – лікар-ординатор старший лейтенант Анастасія Краковецька. В армії вона з 2015 року, спершу за мобілізацією, а згодом перейшла на службу за контрактом. Після урочистостей Анастасія сказала журналістам, що їй особливо приємно було отримати нагороду з рук свого колеги, відомого лікаря.

А з оприлюдненого 10 січня зведення прес-центру штабу АТО дізнаємося, що минулої доби російсько-окупаційні війська продовжували обстрілювати позиції Збройних Сил України. На Луганському напрямку далі неспокійно у районі Світлодарської дуги, а на Донецькому окупанти порушували перемир’я на Приазов’ї. У тому числі випустили вісім 82-міліметрових мін поблизу Павлополя.

Загалом ворог три рази відкривав вогонь. Поранень зазнали двоє захисників України.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply