Новини для українців всього свту

Friday, Jul. 1, 2022

Нахабний і зухвалий крок

Автор:

|

Березень 08, 2018

|

Рубрика:

Нахабний і зухвалий крок

Так охарактеризувала отруєння російського екс-розвідника Сергія Скрипаля міністр внутрішніх справ Великої Британії Ембер Радд, виступаючи у четвер, 8 березня, в парламенті. Чиновниця також заявила, що реагування на цей злочин буде «рішучим і пропорційним», як тільки стане зрозумілим, хто несе відповідальність за скоєне. Але водночас закликала «утриматися від спекуляцій» щодо замовника та дати можливість поліції продовжити працювати.

Колишній полковник російського Головного розвідувального управління (ГРУ) Сергій Скрипаль і його дочка Юлія 4 березня були виявлені непритомними у британському місті Солсбері. Зараз обоє перебувають у лікарні в критичному стані. Слідство висунуло версію отруєння нервово-паралітичною речовиною. Британський поліцейський, який першим прийшов на допомогу постраждалим, також шпиталізований з симптомами отруєння.

У 2006 році Сергія Скрипаля засудили у Росії за шпигунство на користь британської розвідки, а через чотири роки він був обміняний і отримав притулок у Великій Британії.

Цей випадок нагадав про резонансне отруєння у 2006 році радіоактивним полонієм-210 колишнього працівника російської Федеральної служби безпеки (ФСБ) Олександра Литвиненка. За результатами відкритого розслідування тобі було зроблено висновок про наявність у злочині «вказівки ФСБ».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply