Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 28, 2023

“Нафтогаз”: Росія готується до нової газової війни

Автор:

|

Квітень 26, 2019

|

Рубрика:

“Нафтогаз”: Росія готується до нової газової війни

Виконавчий директор НАК “Нафтогаз України” Юрій Вітренко вважає, що збільшення транзиту російського газу через Україну пов’язано із закачуванням сировини в газосховища в Європі. Про це він заявив в інтерв’ю медіапроекту Skrypin.ua.

“Якщо помножити добові обсяги, то ми вийдемо на 100-110 млрд кубічних метрів. Тобто вони зараз качають більше газу. Це може означати, швидше за все означає, що вони готуються до переривання транзиту і вони хочуть мати більше газу в сховищах в Європі “, – розповів Вітренко. На його думку, це вказує на те, що “Росія готується до нової газової війни”. Також виконавчий директор розповів, що у “Нафтогазу” “не існує” моделі роботи газотранспортної системи на випадок припинення транзиту російського газу.

Раніше в компанії “Нафтогаз” висловили сумнів в шансах зберегти транзит газу через позицію ФРН. Контракт на транзит газу між “Газпромом” і “Нафтогазом” закінчується в кінці 2019 року. Київ готовий вимагати від російської компанії виплати майже 12 млрд доларів через ймовірні збитки України в разі втрати транзиту і зниження вартості ГТС країни.

About Author

meest-online.com

Comments are closed.

Leave A Reply