Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 24, 2022

Надію Савченко залишили під вартою

Автор:

|

Червень 22, 2018

|

Рубрика:

Надію Савченко залишили під вартою

Її адвокатові у п’ятницю, 22 червня, так і не вдалося домогтися на засіданні Шевченківського райсуду Києва пом’якшення запобіжного заходу своїй підзахисній. Народний депутат Надія Савченко, яку підозрюють в організації теракту, повернулася у слідчий ізолятор. Втім, перебування у судовій залі все ж виявилося у чомусь корисним. Принаймні вдалося вийти на люди і висловитися у присутності журналістів.

Зокрема, Надія Савченко поскаржилася, що не може із СІЗО подавати законопроекти. А з формальної точки зору це називається перешкоджанням діяльності депутата. Вона також заявила, що у Генеральної прокуратури розвалюється справа проти неї, бо вони намагаються довести «невиконаний злочин».

Своєю чергою адвокат Надії Савченко теж «пройшовся» по прокуратурі. Але більш професійно. Він наголосив, що більшість звинувачень ґрунтуються на тому, що певні дії його підзахисної вчинялися «за невідомих обставин, в невідомому місці». Окрім того, якщо прокуратура справді вдалася до негласних слідчих дій, щоб отримати докази злочину, то чому ці докази не вказані у підозрі? Відтак, на думку юриста, або негласні дії були незаконні, або їх не було взагалі.

Нагадаємо, що Надію Савченко затримали 22 березня у Верховній Ради після того, як парламент зняв із неї недоторканність.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply