Новини для українців всього свту

Tuesday, May. 11, 2021

Надію Савченко хочуть обміняти на ГРУшників

Автор:

|

Квітень 18, 2016

|

Рубрика:

Надію Савченко хочуть обміняти на ГРУшників

MICT_n__16-04-18__06_ГРУшики

Майже рік тривало слідство і судовий розгляд у кримінальній справі двох військовослужбовців російського Головного розвідувального управління (ГРУ), які виконували спецзавдання в неоголошеній війні московського режиму проти України.  Капітана Євгена Єрофеєва і сержанта Олександра Александрова затримали 16 травня 2015 року в зоні бойових дій на Луганщині. Слідчим офіцер зізнався, що був командиром диверсійно-розвідувальної групи чисельністю 12 осіб і Александров перебував у його підпорядкуванні.

Обох звинувачували у вчиненні низки злочинів. Сьогодні колегія Голосіївського районного суду Києва визнала Александрова та Єрофєєва винними за такими статтями Кримінального кодексу України: ведення агресивної війни (стаття 437), участь у терористичній організації (стаття 258-3), скоєння терористичного акту, що призвело до смерті людини (стаття 258 частина 3). Обоє російських спецпризначенців отримали однаковий вирок – 14 років ув’язнення з конфіскацією майна.

На цей суд спеціально приїхав адвокат Надії Савченко Ілля Новиков. Він повідомив, що обговорить із захистом ГРУшників питання обміну засудженими.

 

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply