Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

Надія Савченко вперше виступила у Верховній Раді

Автор:

|

Травень 31, 2016

|

Рубрика:

Надія Савченко вперше виступила у Верховній Раді

Савченко_foto

Їй надали слово 31 травня одразу після відкриття ранкового засідання. Виступ тривав приблизно сім хвилин, впродовж яких вона проспівала Державний гімн.

Насамперед Надія Савченко вшанувала пам’ять українського військовослужбовця Вадима Пугачова, убитого під час захоплення у полон російських ГРУшників Олександра Алєксандрова і Євгена Єрофєєва, згодом виміняних на неї: «Я хочу попросити вибачення у матері Вадима Пугачова за те, що її син віддав життя за мою свободу. Вибачте, що я жива, а ваша дитина мертва»

Народний депутат запевнила, що не дасть колегам забути захисників України, які загинули за минулі роки, а ще заявила, що народ не дозволить їм сидіти в кріслах, якщо парламент не відповідатиме очікуванням людей.

По завершенні виступу Надія Савченко зняла з трибуни плакат із своїм портретом, який знаходився там майже два роки. А на його місце прикріпила банер з гаслом «Волю в’язням Кремля» і портретами українців, досі ув’язнених і утримуваних в РФ. При цьому сказала: «Я у Верховній раді знімаю свій портрет з трибуни і замінюю його обличчями хлопців, які будуть дивитися вам у вічі, які зараз ще сидять в тилу ворога, виборюють нашу Україну. Для того щоб кожного разу, коли ви виступаєте з цієї трибуни, розуміли, що ви не маєте права не витягнути останнього з них».

Згодом під час перерви у засіданні Надія Савченко сказала журналістам, що відчула на початку парламентської діяльності: «Перше враження: працюємо як на базарі». І додала, що депутати нагадують їй ледачих школярів. Однак зорієнтуватися вже вдалося. Мабуть тому, що раніше бачила депутатів по телебаченню, у Надії склалося відчуття, наче сиділа тут і працювала давно: «Мене це не лякає зовсім. Мені складніше буде зараз вийти до людей, а тут, з ними, мені зовсім не страшно, не складно».

Савченко_foto2

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply