Новини для українців всього свту

Sunday, Jul. 25, 2021

Надія Савченко відмовилася від їжі і води

Автор:

|

Грудень 05, 2018

|

Рубрика:

Надія Савченко відмовилася від їжі і води

На її facebook-сторінці у середу, 5  грудня, оголошено, що звинувачена у державній зраді народна депутатка оголосила сухе голодування. Вона твердить, що слідчі Служби безпеки України (СБУ) шантажують і тиснуть на неї та її адвокатів, а також вимагають, щоб адвокати підписали документ про ознайомлення з матеріалами справи, щоб негайно розпочати у суді розгляд по суті. А в обмін на такі підписи, начебто, пропонували можливість бачитись з рідними, помічниками, поновити електронні ключі, відкрити рахунок в банку для реєстрації кандидатом в президенти України.

На думку самої Надії Савченко, її хочуть засудити до президентських виборів. Але вона налаштована рішуче і заявила: «Я незламна…Я ж не в Росії, це ж не російські слідаки, це ж не російське ФСБ, це – українське СБУ. І реагувати на такі заяви я можу тільки одним методом. Я оголошую голодування сухе, не просто без їжі, але й без води».

Нагадаємо, що 22 березня цього року Верховна Ради зняла депутатську недоторканність з Надії Савченко. Цього ж дня її затримали і відтоді вона перебуває під вартою. Тій, яка ще недавно була всенародною героїнею, тепер інкримінують вчинення дій з метою насильницького повалення конституційного ладу та захоплення державної влади, посягання на життя державного чи громадського діяча і низку інших злочинних дій.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply