Новини для українців всього свту

Monday, Jun. 21, 2021

Надія Савченко відмовляється оскаржувати вирок російського суду

Автор:

|

Березень 21, 2016

|

Рубрика:

Надія Савченко відмовляється оскаржувати вирок російського суду

Рассмотрение жалобы на объединение двух уголовных дел против Н.Савченко

Суд визнав Савченко винною у вбивстві російських журналістів, а також у незаконному перетині кордону РФ. Читання вироку ще триває. Зазначимо, сторона звинувачення вимагає позбавити Надію Савченко волі на 23 роки.
«Надія хоче знову розпочати сухе голодування через 10 днів, коли вирок вступить у законну силу. Вона вважає, що після цього строку її відразу повинні відправити додому», – заявив її адвокат Марк Фейгін. Савченко не має наміру оскаржити обвинувальний вирок.
Тим часом, члена українського законодавчого органу відмовилися впустити на територію Російської Федерації. Мова йде про Ірину Геращенко, яка мала намір потрапити на судовий процес у справі Надії Савченко. Зазначена інформація була оприлюднена в мережі “Фейсбук” на сторінці Святослава Цеголко, уповноваженого зі зв’язку з мас-медіа глави Української держави Порошенко.
Пан Цеголко вказав, що Геращенко провела близько трьох годин на пропускному пункті. Після цього було повідомлено, що її перебування на території РФ є небажаним. Цеголко робить висновок, що ця подія пов’язана з небажанням російської влади допустити присутність на процесі представників України. Геращенко було оголошено, що до 2021 року вона не зможе відвідувати Росію.

About Author

news-online

Comments are closed.

Leave A Reply