Новини для українців всього свту

Friday, Dec. 2, 2022

Надія Савченко схудла, але посміхається

Автор:

|

Березень 26, 2018

|

Рубрика:

Надія Савченко схудла, але посміхається

Дві новини про Надію Савченко надійшли у понеділок, 26 березня. Перша стосується резонансу, який викликало за кордоном її гучне затримання. З цього приводу віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе сказала журналістам, що українській стороні якийсь час доведеться роз’яснювати міжнародним партнерам, що справді сталося у ситуації навколо Надії Савченко.

А по-друге, цього ж дня адвокати та рідна сестра затриманої поділилися інформацією, яка неодмінно викличе на Заході низку запитань до української влади. Юристи відвідали Надію Савченко у слідчому ізоляторі, де погодили з нею апеляційну скаргу. Вони підтвердили, що їхня підзахисна оголосила голодування. Вона наполягає, що злочину не чинила, а її справа – політична. Стосовно самопочуття Надії Савченко пролунав такий коментар: «Чесно кажучи, схудла, змарніла трішки – але посміхається, тримається».

Віра Савченко повідомила, що поспілкуватися з сестрою не вдалося, доведеться дочекатися, коли слідчий розгляне заяву з проханням про побачення. На запитання, що передали заарештованій, відповіла: засоби гігієни, шампунь, зубну щітку й пасту, пральний порошок. А от килимок та електрочайник, не прийняли. Воду теж. Віра пояснила, що потрібно покласти гроші на рахунок і тоді арештант сам може замовити воду».

Коментуючи оголошене Надією Савченко голодування, сестра сказала: «Це її зброя проти тоталітарних режимів як в Кремлі, так і при цій владі, яка йде стопами Путіна».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply