Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 3, 2022

Надія Савченко сама подала у суд

Автор:

|

Листопад 29, 2018

|

Рубрика:

Надія Савченко сама подала у суд

І не у звичайний, а у Конституційний суд. І ця висока інстанція у четвер, 29  листопада, розпочала розгляд конституційної скарги позафракційного народного депутата Надії Савченко в формі письмового провадження. Ця інформація оприлюднена на сайті суду.

Йдеться про обраний для Надії Савченко запобіжний захід – утримання під вартою без права внесення застави. У скарзі вона просить визнати ч.5 ст. 176 Кримінального процесуального кодексу України неконституційною. У цій частині кримінальне право не передбачає домашній арешт, взяття на поруки або внесення застави для осіб, які підозрюються у скоєнні злочинів проти національної безпеки за низкою статей Кримінального кодексу України.

За останнім рішенням Шевченківського райсуду Києва Надія Савченко повинна перебувати під вартою до 23 грудня. Нагадаємо, що їй інкримінують вчинення дій з метою насильницького повалення конституційного ладу і захоплення державної влади, посягання на життя державного чи громадського діяча, підготовку терористичного акту, сприяння терористичній організації, незаконне поводження зі зброєю, боєприпасами і вибуховими речовинами.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply