Новини для українців всього свту

Friday, Feb. 3, 2023

Надія Савченко розпочала передвиборну кампанію

Автор:

|

Березень 28, 2018

|

Рубрика:

Надія Савченко розпочала передвиборну кампанію

Принаймні, розміщений у середу, 28 березня, на її на сторінці у мережі Facebook відеоролик цілком можна вважати першим кроком у цьому напрямку. На ньому народна депутатка, яка перебуває зараз під арештом, рішуче знімає вишиванку й одягається у польовий армійський однострій.

Але головним все ж залишається текст, що лунає за кадром. Ось слова Надії Савченко: «Діяти треба на упередження… Я знаю, що робити, – я рішення діяти для себе прийняла. Прийде час, я стану кандидатом у президенти України. Але ваше рішення мені потрібне вже сьогодні».

Як повідомляють українські ЗМІ, цей ролик раніше транслював телеканал NewsOne. Його у 2014 році викупив у Вадима Рабиновича колишній «регіонал» Євген Мураєв, який є нині позафракційним народним депутатом.

А стосовно преси Росії, то там уже жваво відгукнулися на цей ролик. Наприклад, агенція «РИА Новости» дала повідомленню про нього такий заголовок – «Надія Савченко пообіцяла стати кандидатом у президенти України».

Нагадаємо, що 22 березня Верховна Рада підтримала подання Генпрокуратури про зняття недоторканності з народного депутата Надії Савченко, яка того ж дня була затримана і зараз перебуває у слідчому ізоляторі.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply