Новини для українців всього свту

Friday, Dec. 2, 2022

Надія Савченко обіцяє повернутися до Києва

Автор:

|

Березень 14, 2018

|

Рубрика:

Надія Савченко обіцяє повернутися до Києва

На її офіційній facebook-сторінці у середу, 14 березня, з’явилося доволі рішуче оголошення: «Увага! Анонс. 15.03.2018 р. о 10:30 відбудеться брифінг голови ПП “Громадсько-політична платформа Надії Савченко”, народного депутата Надії Савченко. Адреса проведення: м. Київ, пров. Аскольдів, 3а».

Цікаво, що названо адресу, за якою розташоване Головне управління СБУ, куди Надія Савченко повинна прийти на допит. Не інакше, як місце брифінгу вибрано з наміром надати розголосу справі.

Надію Савченко викликали на допит до Служби безпеки України на 13 березня у справі Володимира Рубана – керівника Центру звільнення полонених «Офіцерський корпус», затриманого з великою кількістю зброї. Згодом народний депутат повідомила, що дізналася про виклик з преси і додала, що з 12 по 16 березня перебуває з робочою поїздкою у Страсбурзі. Очевидно, Надія Савченко змінила плани після того, як у середу генеральний прокурор Юрій Луценко заявив, що буде змушений внести на неї подання, якщо вона не з’явиться на допит 15 березня.

У справі Володимира Рубана також фігурує помічник Надії Савченко Олег Мєзенцев як один зі співучасників групи.

Світлина: Надія Савченко прийшла в суд висловити підтримку Володимиру Рубану.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply