Новини для українців всього свту

Sunday, Oct. 2, 2022

Надія Савченко не хоче, щоб її обмінювали

Автор:

|

Травень 14, 2018

|

Рубрика:

Надія Савченко не хоче, щоб її обмінювали

Шевченківський районний суд Києва у понеділок, 14 травня, не прийняв рішення, як планувалося, щодо продовження арешту народного депутата Надії Савченко, а переніс слухання на наступний день. Річ у тім, що підозрювана в антидержавній діяльності та тероризмі попросила надати їй державного адвоката замість колишніх, що пішли від неї. Нова захисниця Юлія Ткач вже прибула до райсуду й попросила часу для конфіденційної розмови з Надією Савченко. Таким чином засідання довелося перенести.

Однак день для журналістів не минув даремно. У суді вдалося дізнатися чимало цікавого. У тому числі й щодо гіпотетичної можливості включення ватажками так званих «ДНР» і «ЛНР» Надії Савченко у списки на обмін. Ось що вона на це відповіла: «Як ви думаєте, чи погоджуся я відсиджувати 22 роки в Росії, чи погоджуся я відсиджувати пожиттєво в Україні? Що там, що там – тюрма. Але Україна – це рідна земля».

Окрім того, цього ж дня у суді народний депутат від Радикальної партії Олега Ляшка, колишній командир батальйону «Айдар» Сергій Мельничук заявив про готовність взяти на поруки звинувачену Надію Савченко.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply