Новини для українців всього свту

Saturday, Dec. 4, 2021

Надія Савченко назвала АТО «бардаком»

Автор:

|

Серпень 04, 2016

|

Рубрика:

Надія Савченко назвала АТО «бардаком»

CABA-1

Останнім часом складається враження, наче вона зумисне підкидає риторичних дров у вогонь своїх несамовитих критиків. Не виключено, після цих слів її звинуватять у зневажливому ставленні до пам’яті загиблих. 4 серпня агенція УНІАН процитувала дещо з того, що сказала Надія Савченко в ефірі Эспрессо.TV. Ось найбільш резонансний вислів: «Дуже небезпечна така риторика, що треба вводити воєнний стан. Нам треба закінчувати цей бардак, який назвали АТО, якомога швидше, без будь-якої подальшої війни». Неможливо збагнути механізм такого закінчення. Це що, припинити оборону рубежів і відкрити бандитам дорогу всередину України?

Водночас важко запідозрити Надію в симпатіях до агресора. Бо сказала вона й таке: «Я, ще перебуваючи в російських судах, говорила, що не тримаю образи на Росію і тих самих сепаратистів з Донбасу за те, що вони мене полонили і за те, що зробили зі мною. Але цієї війни на українській землі я їм не пробачу ніколи».

About Author

news

  • Джимми Джойс

    А не хотела бы эта проб лядь поменяться со мной участком под застройку в Киеве на уже готовое жилье в Донбассе???Шалашовка дешевая….Сотни тысяч людей было вынуждено бросить все свое нажитое и уйти вглубь Украирны от этих уголовников и бандитов с России, а оно чтото мычит об извинениях и т.д. сволочь….

  • Бывалый

    Жги Надя, жги. Народ с тобой

  • Oleg

    адекватності 0