Новини для українців всього свту

Friday, Jan. 27, 2023

Надія Савченко має намір надалі «працювати народним депутатом»

Автор:

|

Квітень 23, 2019

|

Рубрика:

Надія Савченко має намір надалі «працювати народним депутатом»

Народний депутата Надія Савченко, яка у вівторок прийшла у Верховну Раду після виходу з-під варти, заявила про намір надалі продовжувати виконувати функції парламентарія та залишатися у політиці. Про це вона сказала журналістам під час брифінгу в кулуарах Верховної Ради, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Стосовно мого наступного майбутнього у цьому парламенті – буду продовжувати працювати народним депутатом, оскільки я давала присягу українському народу. Щодо подальшого політичного майбутнього – так я залишуся у політиці. Я буду не сама, в мене є моя команда, представники якої зараз поруч зі мною, – це політична партія «Громадсько-політична платформа Надії Савченко», – заявила вона.

За словами Савченко, нині настав час більш серйозно ставитися до політики і державотворення. «Треба розуміти, що у нас дійсно перемогла весна… Треба розуміти, що вже настав час підходити до політики та державотворення серйозніше. Ми не можемо зробити в Україні таку аномалію, як у Росії або навіть у Білорусі, – не може бути однієї партії 80%», – зазначила Савченко. На її думку, в українському парламенті будуть політичні партії двох гатунків: «Партії нової генерації – такі як «Слуга народу», «Громадсько-політична платформа Надії Савченко», думаю, пан Смешко буде мати якусь політичну силу, а ще будуть політичні сили старої генерації – ті, що зараз наповнюють парламент», – заявила вона.

About Author

meest-online.com

Comments are closed.

Leave A Reply