Новини для українців всього свту

Saturday, Nov. 27, 2021

Надія Савченко і на волі почала голодування

Автор:

|

Серпень 02, 2016

|

Рубрика:

Надія Савченко і на волі почала голодування

CABA_11

Вона робила це не раз і аж до граничного виснаження. Але у російській тюрмі. Тепер народна героїня вдома і на волі. Однак вдається до випробуваного методу. 2 серпня Надія Савченко зробила на прес-конференції сенсаційну заяву. Вона оголосила голодування, протестуючи проти бездіяльності української влади у справі звільнення українців з полону.

Як  завжди, Надія висловлювалася конкретно і жорстко. А для багатьох і неприємно. «Всі колишні полонені, з якими я говорила, казали мені, ти все правильно робиш, нікого не слухай, говори із самим чортом, щоб витягнути наших. Проте, ті депутати, які не знають, що таке полон, називають мене агентом Кремля і розповідають, що мені там легко жилося. Залюбки поділилася б з ними своєю долею», – це про колег-нардепів. Але дісталося і главі держави: «Я пропонувала Президенту України реальні дії щодо результату обміну військовополоненими: треба почати віддавати людей першими. Але ж в полоні не сидять діти Петра Олексійовича, а на ваших дітей йому плювати».

Передбачити результативність цього кроку важко. Хоча один висновок вже можна зробити. Період парламентської адаптації Надії Савченко минув. Тепер почалися рішучі кроки.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply