Новини для українців всього свту

Tuesday, Jan. 25, 2022

Надійшов лист від Олега Сенцова

Автор:

|

Липень 07, 2018

|

Рубрика:

Надійшов лист від Олега Сенцова

Його виклала у суботу, 7 липня, на своїй facebook-сторінці українська актриса театру і кіно Римма Зюбіна. Чому так? Бо написав політв’язень з російської колонії особисто до неї. Однак Римма справедливо вирішила, що у цій конкретній ситуації лист не може залишатися приватним. Адже мільйони людей доброї волі чекають звісток про Олега Сенцова.

«Я почуваюся нормально, незважаючи на 51 день, звичайно не так прекрасно, як може здатися деяким уповноваженим правозахисникам, моє здоров’я – кожен бачить те, що хоче бачити», – ось чи не найголовніша новина від ув’язненого українського режисера. Говорячи про 51-й день, він має на увазі голодування, оголошене ним ще 16 травня з вимогою відпустити усіх утримуваних у Росії українців.

Олег також повідомив, що листи, які надсилають йому, спершу «читає цензор», а вже потім їх роздруковують і віддають адресату. Це може бути й із запізненням.

І ще один нюанс, який свідчить про мужність і справді творчу натуру Олега Сенцова. Він обговорює у листі нову п’єсу і дитячий проект. При цьому висловлює впевненість, що «спектакль вийде і вийде добрим». Віримо, що вдасться і визволити Олега з неволі. Україна все робить для цього. Учора масштабна акція на підтримку політичних в’язнів, утримуваних в російських і кримських в’язницях, відбулася на Потьомкінських сходах в Одесі.

Світлини: вгорі – актриса Римма Зюбіна, внизу – акція в Одесі.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply