Новини для українців всього свту

Wednesday, Jul. 28, 2021

Надійшли кошти від МВФ

Автор:

|

Грудень 21, 2018

|

Рубрика:

Надійшли кошти від МВФ

Національний банк України (НБУ) інформує у п’ятницю, 21  грудня: «Україна отримала перший транш за новою програмою співпраці з Міжнародним валютним фондом на умовах програми Stand-By Arrangement (SBA), яку Рада директорів МВФ ухвалила 18 грудня 2018 року. Завдяки надходженню на суму 1 млрд спеціальних прав запозичень (близько 1,4 млрд дол. США) від Фонду міжнародні резерви України зросли до 20,1 млрд дол. США станом на 21 грудня 2018 року».

Нова програма SBA передбачає надання Україні фінансування на загальну суму близько $3,9 млрд упродовж 14 місяців. Вона зосередиться, зокрема, на продовженні фіскальної консолідації та зниженні рівня інфляції зі збереженням гнучкого обмінного курсу, а також зміцненні фінансового сектору і низці структурних реформ у сфері податкового адміністрування, приватизації та державного управління.

Водночас продовження співпраці з Фондом також відкрило Україні доступ до пов’язаного фінансування. 18 грудня Рада виконавчих директорів Світового банку також ухвалила рішення про надання Україні гарантії на підтримку державної політики у розмірі $750 млн, що допоможе уряду залучити капітал на міжнародних ринках у 2019 році.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply