Новини для українців всього свту

Monday, Jun. 14, 2021

Надійний партнер і друг

Автор:

|

Листопад 14, 2016

|

Рубрика:

Надійний партнер і друг

1114___05-5

Петро Порошенко 14 листопада перебуває з офіційним візитом у Королівстві Швеція. Основні пункти програми – зустрічі з Прем’єр-міністром, Спікером Риксдагу (Парламенту) та лідером Поміркованої партії Швеції, яка очолює опозиційний альянс партій Королівства.

«Швеція є нашим надійним партнером і другом», – сказав Президент України під час спільної прес-конференції з Прем’єр-міністром Швеції Стефаном Льовеном і подякував уряду Швеції за допомогу в реалізації реформ в Україні. Швеція також підтримує Україну в багатьох міжнародних організаціях, зокрема в Раді Європейського Союзу, Європейському Парламенті. В свою чергу, Прем’єр-міністр Стефан Льовен наголосив, що «в ці важкі часи випробувань Швеція стоїть пліч-о-пліч з Україною».

На прес-конференції пролунало й запитання щодо безвізового режиму для громадян України, адже для його отримання виконано усі критерії. Відповідаючи, Петро Порошенко наголосив, що керівництво найбільших груп Європейського парламенту чітко заявило про підтримку безвізового режиму. Зокрема, Президент сказав: «На сьогоднішній день треба просто знайти ту формулу, яка дозволить нам продемонструвати прогрес. Дуже сподіваюсь, що це трапиться до засідання саміту Україна-ЄС. Ми все ще маємо цю надію і я буду робити все можливе для того, щоб це забезпечити».

Президент Петро Порошенко також відвідав підприємство Värtaverket, що спеціалізується на переробці відходів лісової промисловості.

1114___05-2

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply