Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 24, 2021

Надійно відгороджуємося від Росії

Автор:

|

Січень 02, 2018

|

Рубрика:

Надійно відгороджуємося від Росії

Сайт «Радіо Свобода»  посиланням на голову Державної прикордонної служби України (ДПСУ) Петра Цигикала 2 січня повідомляє, що станом на кінець 2017 року вдалося належним чином облаштувати понад 140 кілометрів кордону із Росією.

Очільник українських прикордонників поскаржився, що для повного його перекриття ресурсів наразі не вистачає, і пояснив: «Тому і йдеться про напрямки основних зусиль – ділянок, де зафіксовано найбільше спроб проривів нелегальних мігрантів, де періодично ми бачимо незаконне переміщення товарів, вантажів, наркотиків тощо». На таких територіях встановили паркани з колючим дротом та викопали рови. Роботи продовжать навесні, при більш сприятливій погоді.

Я відомо, у вересні 2014 року український уряд затвердив запропонований ДПСУ проект «Стіна». А торік детективи Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) почали розслідування у кримінальному провадженні за фактом розтрати коштів державного бюджету під час його реалізації. Наразі кілька фігурантів справи заарештовані.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply