Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 26, 2021

Надії Савченко забракло психологічної реабілітації

Автор:

|

Березень 24, 2018

|

Рубрика:

Надії Савченко забракло психологічної реабілітації

Таку думку, як повідомляє у суботу, 24 березня, інтернет-газета «Українська правда», висловила Юлія Тимошенко. У коментарі журналістам лідер партії «Батьківщина» заявила, що після російського ув’язнення Надії Савченко варто було пройти  психологічну реабілітацію. «Надія повернулася додому, переживши колосальні стреси, знущання, голодування, наруги, у т.ч. страх… Треба було наполягати на тривалій психологічній реабілітації», – цитує видання слова Юлії Тимошенко. Окрім того, на її думку, Надія Савченко «просто опинилася не на своєму місці у житті».

Заради справедливості зазначимо, що опинилася вона у тому місці не без активної участі самої Юлії Тимошенко. Надія Савченко пройшла до Верховної Ради нинішнього скликання першим номером у виборчому списку «Батьківщини». Після таємної зустрічі з ватажками так званих «ДНР» та «ЛНР» вийшла з партії, а згодом була виключена з фракції.

Нагадаємо, що 22 березня Надію Савченко позбавили депутатського імунітету і заарештували. Їй інкримінують вчинення дій з метою насильницького повалення конституційного ладу та захоплення державної влади, посягання на життя державного чи громадського діяча, готування до терористичного акту, сприяння терористичній організації, незаконне поводження зі зброєю, боєприпасами та вибуховими речовинами.

За рішенням Шевченківського районного суду Києва Надія Савченко повинна перебувати під  вартою до 20 травня. Вона обіцяла влаштувати голодування.

Архівна світлина: Юлія Тимошенко і Надія Савченко.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply