Новини для українців всього свту

Sunday, Dec. 4, 2022

Надії Савченко не дають йти у президенти

Автор:

|

Січень 15, 2019

|

Рубрика:

Надії Савченко не дають йти у президенти

Агенція «Інтерфакс-Україна» у вівторок, 15 січня, оприлюднила виклад розмови свого кореспондента із народним депутатом Надією Савченко, яку з весни минулого року утримують під вартою.

«Зараз моє бачення участі у виборчій кампанії в тому, що Служба безпеки України неправомірно не допускає до мене нотаріуса. Все починається з нотаріуса. Для того, щоб я могла стати кандидатом, зареєструватися, пройти всю процедуру, мені потрібен нотаріус. А СБУ всіляко блокує цей процес, вони не допускають до мене нотаріуса, хоча не мають права цього робити», – сказала Надія Савченко і додала, – «Вони, звичайно, допустять нотаріуса і визнають свою помилку, але вже після того, як реєстрація закінчиться. Це їхня мета… Вони перешкоджають на цій стадії, щоб не починати відкрито перешкоджати на стадії, коли я буду зареєстрована. Тоді це буде абсолютно очевидним».

Як відомо, Надію Савченко підозрюють у діях, спрямованих на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади. Вона перебуває під вартою з 23 березня 2018 року.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply