Новини для українців всього свту

Sunday, May. 9, 2021

Над партією «Самопоміч» згущаються хмари

Автор:

|

Квітень 08, 2017

|

Рубрика:

Над партією «Самопоміч» згущаються хмари

У суботу, 8 березня, народний депутат Єгор Соболєв написав у мережі Facebook: «Мій батько загинув, коли мені було два роки. Його звали Анатолій Зімін. Коли мені було сім, моя мама повторно вийшла заміж за Віктора Соболєва. Який мене офіційно всиновив і став справжнім батьком, чию працелюбність я намагаюся наслідувати все життя. Як було прийнято в ті часи, поміняли прізвище і мені».

Такі подробиці своєї біографій заступник голови парламентської фракції «Самопомочі» взявся викладати не дарма. Фактично це було відповіддю на жорстку заяву, зроблену напередодні головним військовим прокурором Анатолієм Матіосом: «Для мене депутат, поки що депутат, Єгор Соболєв і людина без прізвища й історії під «ніком» Семен Семенченко – чи Грішин, чи Сергій Донцов, як він був колись у Донецьку, не є уособленням парламентарів». Далі було сказано про підроблення військової облікової справи «громадянина Зіміна, він же Соболєв».

Була підробка документів чи ні, встановити не важко. Але зараз не це викликає найбільшу тривогу. Обидва нардепи, яких згадав Анатолій Матіос, належать до фракції «Самопомочі».  Кількома днями перед тим за дивних обставин була увільнена від обов’язків першого заступника голови Львівської обласної ради представниця тієї ж партії Парасковія Дворянин. Все це, разом з кількома фактами такого ж кшталту, може свідчити про скоординовані дії проти політичної сили львівського мера Андрія Садового. Якщо це справді так, то Україну чекає чергова потужна політична криза.

Світлина: Єгор Соболєв.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply